A&T Coop s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53208153
DIČ: 2121302568
IČ DPH: SK2121302568
Wuppertálska 1401/63, Košice - mestská časť Sídlisko KVP

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wuppertálska 1401/63, Košice - mestská časť Sídlisko KVP Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.22
Dátum vzniku: 5. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/49536/V
Predmet podnikania (výber): Pedikúra; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hong Tran od 5. 8. 2020
    konateľspoločník
  • Thi Nguyen od 11. 3. 2026
    konateľ
  • Thi Quach od 23. 5. 2025
    konateľ
  • Thi Nguyen od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A&T Coop s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 954 % na 13,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 478,5 tis. €.

478,5 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
478,5 tis. €
Celkové výnosy
347,6 tis. €
Aktíva
320,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 2,0 tis., 2023 4,0 tis., 2024 1,3 tis., 2025 13,5 tis.20212,7 tis.20222,0 tis.20234,0 tis.20241,3 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,2 tis., 2022 180,1 tis., 2023 282,4 tis., 2024 442,4 tis., 2025 478,5 tis.202196,2 tis.2022180,1 tis.2023282,4 tis.2024442,4 tis.2025478,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 96,3 tis., 2022 180,1 tis., 2023 282,4 tis., 2024 442,9 tis., 2025 478,5 tis.202196,3 tis.2022180,1 tis.2023282,4 tis.2024442,9 tis.2025478,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 724, 2022 530, 2023 1,1 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,6 tis.2021724202253020231,1 tis.20241,9 tis.20253,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 478,5 tis. € 13,5 tis. €
2024 442,4 tis. € 1,3 tis. €
2023 282,4 tis. € 4,0 tis. €
2022 180,1 tis. € 2,0 tis. €
2021 96,2 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie320,0 tis. €
  • Záväzky27,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A&T Coop s.r.o. v konkurze?

A&T Coop s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A&T Coop s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A&T Coop s.r.o. tržby 478,5 tis. €.

Je firma A&T Coop s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A&T Coop s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je A&T Coop s.r.o. platiteľom DPH?

A&T Coop s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A&T Coop s.r.o. sídli?

A&T Coop s.r.o. má sídlo na adrese Wuppertálska 1401/63, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026