TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53190645
DIČ: 2121296133
IČ DPH: SK2121296133
Priemyselná 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 24. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020
Spisová značka: Sro/47212/T
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Miklošovič od 12. 8. 2024
    konateľspoločník
  • Ing. Rudolf Revez od 26. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 274,1 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 3,6 mil. €.

3,6 mil. €
Tržby
274,1 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
658,9 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
22,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 36,8 tis., 2023 129,6 tis., 2024 216,8 tis., 2025 274,1 tis.2021−2,0 tis.202236,8 tis.2023129,6 tis.2024216,8 tis.2025274,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 tis., 2022 642,0 tis., 2023 3,4 mil., 2024 4,6 mil., 2025 3,6 mil.20218,8 tis.2022642,0 tis.20233,4 mil.20244,6 mil.20253,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 mil. € 274,1 tis. €
2024 4,6 mil. € 216,8 tis. €
2023 3,4 mil. € 129,6 tis. €
2022 642,0 tis. € 36,8 tis. €
2021 8,8 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby6,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky762,7 tis. €
  • Finančné účty273,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov377,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie274,1 tis. €
  • Rezervy13,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky39,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. v konkurze?

TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. tržby 3,6 mil. €.

Je firma TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. dosiahla zisk 274,1 tis. €.

Je TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. sídli?

TECHNEX-MONT Plus, spol. s r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026