L L Academy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53186605
DIČ: 2121304658
IČ DPH: SK2121304658
Bukovec 316, Bukovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bukovec 316, Bukovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 28. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/49483/V
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Tomčo od 28. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L L Academy s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 21,1 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 82,9 tis. €.

82,9 tis. €
Tržby
21,1 tis. €
Zisk
142,3 tis. €
Aktíva
139,0 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,5 tis., 2022 7,7 tis., 2023 9,4 tis., 2024 19,2 tis., 2025 21,1 tis.202110,5 tis.20227,7 tis.20239,4 tis.202419,2 tis.202521,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,2 tis., 2022 23,7 tis., 2023 50,9 tis., 2024 72,0 tis., 2025 82,9 tis.202139,2 tis.202223,7 tis.202350,9 tis.202472,0 tis.202582,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,9 tis. € 21,1 tis. €
2024 72,0 tis. € 19,2 tis. €
2023 50,9 tis. € 9,4 tis. €
2022 23,7 tis. € 7,7 tis. €
2021 39,2 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie139,0 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L L Academy s. r. o. v konkurze?

L L Academy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L L Academy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L L Academy s. r. o. tržby 82,9 tis. €.

Je firma L L Academy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L L Academy s. r. o. dosiahla zisk 21,1 tis. €.

Je L L Academy s. r. o. platiteľom DPH?

L L Academy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L L Academy s. r. o. sídli?

L L Academy s. r. o. má sídlo na adrese Bukovec 316, Bukovec, 044 20.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026