MAS DENT Services s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53186559
DIČ: 2121297123
IČ DPH: SK2121297123
Záhradnícka 64, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 64, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 28. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 9. 2020
Spisová značka: Sro/149309/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Rusňáková od 25. 8. 2023
    konateľ
  • MUDr. Andrea Horská od 7. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAS DENT Services s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 54,6 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 135,5 tis. €.

135,5 tis. €
Tržby
54,6 tis. €
Zisk
155,9 tis. €
Celkové výnosy
398,3 tis. €
Aktíva
100,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
63,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −62,9 tis., 2022 50,4 tis., 2023 36,1 tis., 2024 36,7 tis., 2025 54,6 tis.2021−62,9 tis.202250,4 tis.202336,1 tis.202436,7 tis.202554,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,0 tis., 2022 147,6 tis., 2023 127,3 tis., 2024 141,2 tis., 2025 135,5 tis.20219,0 tis.2022147,6 tis.2023127,3 tis.2024141,2 tis.2025135,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,5 tis. € 54,6 tis. €
2024 141,2 tis. € 36,7 tis. €
2023 127,3 tis. € 36,1 tis. €
2022 147,6 tis. € 50,4 tis. €
2021 9,0 tis. € -62,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok323,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,4 tis. €
  • Finančné účty44,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky114,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky183,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAS DENT Services s.r.o. v konkurze?

MAS DENT Services s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAS DENT Services s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAS DENT Services s.r.o. tržby 135,5 tis. €.

Je firma MAS DENT Services s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAS DENT Services s.r.o. dosiahla zisk 54,6 tis. €.

Je MAS DENT Services s.r.o. platiteľom DPH?

MAS DENT Services s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAS DENT Services s.r.o. sídli?

MAS DENT Services s.r.o. má sídlo na adrese Záhradnícka 64, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026