GASTROMALL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53184670
DIČ: 2121295726
IČ DPH: SK2121295726
Čínska 2532/24, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čínska 2532/24, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.89
Dátum vzniku: 25. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 6. 2021
Spisová značka: Sro/49470/V
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniele Baraldi od 25. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTROMALL s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 332 € a tržby jej narástli o 70 % na 259,0 tis. €.

259,0 tis. €
Tržby
332 €
Zisk
306,0 tis. €
Celkové výnosy
291,8 tis. €
Aktíva
45,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 2,1 tis., 2023 35,9 tis., 2024 3,9 tis., 2025 3322021−1,8 tis.20222,1 tis.202335,9 tis.20243,9 tis.2025332
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,2 tis., 2022 129,5 tis., 2023 159,5 tis., 2024 152,3 tis., 2025 259,0 tis.202118,2 tis.2022129,5 tis.2023159,5 tis.2024152,3 tis.2025259,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 259,0 tis. € 332 €
2024 152,3 tis. € 3,9 tis. €
2023 159,5 tis. € 35,9 tis. €
2022 129,5 tis. € 2,1 tis. €
2021 18,2 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok90,3 tis. €
  • Zásoby138,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,8 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie282 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie332 €
  • Dlhodobé záväzky66,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTROMALL s. r. o. v konkurze?

GASTROMALL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTROMALL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTROMALL s. r. o. tržby 259,0 tis. €.

Je firma GASTROMALL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTROMALL s. r. o. dosiahla zisk 332 €.

Je GASTROMALL s. r. o. platiteľom DPH?

GASTROMALL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASTROMALL s. r. o. sídli?

GASTROMALL s. r. o. má sídlo na adrese Čínska 2532/24, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, 040 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026