Bocianservis s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53184220
DIČ: 2121316109
IČ DPH: SK2121316109
Banícka štvrť 1065/21, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Banícka štvrť 1065/21, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 4. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2022
Spisová značka: Sro/49534/V
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie čistiarne a práčovne; Čistiace a upratovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcel Bratko od 4. 8. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Bratko od 4. 8. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bocianservis s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 21,5 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 416,9 tis. €.

416,9 tis. €
Tržby
21,5 tis. €
Zisk
676,2 tis. €
Celkové výnosy
202,0 tis. €
Aktíva
47,8 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
60,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,6 tis., 2022 3,7 tis., 2023 −52,0 tis., 2024 18,2 tis., 2025 21,5 tis.202140,6 tis.20223,7 tis.2023−52,0 tis.202418,2 tis.202521,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,3 tis., 2022 83,9 tis., 2023 179,4 tis., 2024 413,4 tis., 2025 416,9 tis.202168,3 tis.202283,9 tis.2023179,4 tis.2024413,4 tis.2025416,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 416,9 tis. € 21,5 tis. €
2024 413,4 tis. € 18,2 tis. €
2023 179,4 tis. € -52,0 tis. €
2022 83,9 tis. € 3,7 tis. €
2021 68,3 tis. € 40,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky83,9 tis. €
  • Finančné účty74,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie11,5 tis. €
  • Fondy zo zisku398 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,5 tis. €
  • Rezervy18,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,3 tis. €
  • Bankové úvery61,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bocianservis s. r. o. v konkurze?

Bocianservis s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bocianservis s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bocianservis s. r. o. tržby 416,9 tis. €.

Je firma Bocianservis s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bocianservis s. r. o. dosiahla zisk 21,5 tis. €.

Je Bocianservis s. r. o. platiteľom DPH?

Bocianservis s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bocianservis s. r. o. sídli?

Bocianservis s. r. o. má sídlo na adrese Banícka štvrť 1065/21, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026