Leffler - Stav, s.r.o.,

Aktívna spoločnosť
IČO: 53180321
DIČ: 2121295396
IČ DPH: SK2121295396
Jelšovce 169, Jelšovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelšovce 169, Jelšovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 18. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 4. 2022
Spisová značka: Sro/51769/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Leffler od 18. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Leffler - Stav, s.r.o., v roku 2025 zvýšila zisk o 656 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 192,0 tis. €.

192,0 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
115,2 tis. €
Aktíva
21,8 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,7 tis., 2022 15,1 tis., 2023 12,3 tis., 2024 1,0 tis., 2025 7,6 tis.202115,7 tis.202215,1 tis.202312,3 tis.20241,0 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,8 tis., 2022 116,9 tis., 2023 178,4 tis., 2024 173,0 tis., 2025 192,0 tis.2021155,8 tis.2022116,9 tis.2023178,4 tis.2024173,0 tis.2025192,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 192,0 tis. € 7,6 tis. €
2024 173,0 tis. € 1,0 tis. €
2023 178,4 tis. € 12,3 tis. €
2022 116,9 tis. € 15,1 tis. €
2021 155,8 tis. € 15,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,8 tis. €
  • Záväzky93,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Leffler - Stav, s.r.o., v konkurze?

Leffler - Stav, s.r.o., nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Leffler - Stav, s.r.o., tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Leffler - Stav, s.r.o., tržby 192,0 tis. €.

Je firma Leffler - Stav, s.r.o., v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Leffler - Stav, s.r.o., dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je Leffler - Stav, s.r.o., platiteľom DPH?

Leffler - Stav, s.r.o., je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Leffler - Stav, s.r.o., sídli?

Leffler - Stav, s.r.o., má sídlo na adrese Jelšovce 169, Jelšovce, 951 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026