BROOKLYN SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53168861
DIČ: 2121305450
IČ DPH: SK2121305450
Pucov 154, Pucov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pucov 154, Pucov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 25. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/75237/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Prevádzkovanie výdajne stravy; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Nagy od 25. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BROOKLYN SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 210 % na 21,7 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 479,9 tis. €.

479,9 tis. €
Tržby
21,7 tis. €
Zisk
480,0 tis. €
Celkové výnosy
65,4 tis. €
Aktíva
26,2 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
37,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,0 tis., 2022 4,6 tis., 2023 7,3 tis., 2024 7,0 tis., 2025 21,7 tis.2021−15,0 tis.20224,6 tis.20237,3 tis.20247,0 tis.202521,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,3 tis., 2022 234,1 tis., 2023 316,2 tis., 2024 402,2 tis., 2025 479,9 tis.2021121,3 tis.2022234,1 tis.2023316,2 tis.2024402,2 tis.2025479,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 479,9 tis. € 21,7 tis. €
2024 402,2 tis. € 7,0 tis. €
2023 316,2 tis. € 7,3 tis. €
2022 234,1 tis. € 4,6 tis. €
2021 121,3 tis. € -15,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,9 tis. €
  • Zásoby2,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,8 tis. €
  • Finančné účty50,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie18 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-997 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,7 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky37,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BROOKLYN SK s. r. o. v konkurze?

BROOKLYN SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BROOKLYN SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BROOKLYN SK s. r. o. tržby 479,9 tis. €.

Je firma BROOKLYN SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BROOKLYN SK s. r. o. dosiahla zisk 21,7 tis. €.

Je BROOKLYN SK s. r. o. platiteľom DPH?

BROOKLYN SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BROOKLYN SK s. r. o. sídli?

BROOKLYN SK s. r. o. má sídlo na adrese Pucov 154, Pucov, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026