Ocampa s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53160738
DIČ: 2121289841
IČ DPH: SK2121289841
Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 14. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2021
Spisová značka: Sro/151659/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Norbert Husza od 3. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ocampa s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 182 % na 30,3 tis. € a tržby jej narástli o 107 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
30,3 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
70,1 tis. €
Aktíva
55,8 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 24,2 tis., 2023 −15,8 tis., 2024 10,7 tis., 2025 30,3 tis.20211,8 tis.202224,2 tis.2023−15,8 tis.202410,7 tis.202530,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,8 tis., 2022 365,0 tis., 2023 94,9 tis., 2024 589,7 tis., 2025 1,2 mil.202176,8 tis.2022365,0 tis.202394,9 tis.2024589,7 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 30,3 tis. €
2024 589,7 tis. € 10,7 tis. €
2023 94,9 tis. € -15,8 tis. €
2022 365,0 tis. € 24,2 tis. €
2021 76,8 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky12,5 tis. €
  • Finančné účty57,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,3 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky353 €
  • Krátkodobé záväzky13,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ocampa s. r. o. v konkurze?

Ocampa s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ocampa s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ocampa s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Ocampa s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ocampa s. r. o. dosiahla zisk 30,3 tis. €.

Je Ocampa s. r. o. platiteľom DPH?

Ocampa s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ocampa s. r. o. sídli?

Ocampa s. r. o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026