Marecki&Roland s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53152981
DIČ: 2121326306
IČ DPH: SK2121326306
Centrálna 422, Svidník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Centrálna 422, Svidník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 25. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2020
Spisová značka: Sro/40686/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Pelczar od 25. 7. 2020
    konateľ
  • Roland Wojnar od 25. 7. 2020
    konateľ
  • Marek Jerzy Pelczar od 25. 7. 2020
    spoločník
  • Roland Stanislaw Wojnar od 25. 7. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marecki&Roland s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 7,8 tis. € a tržby jej narástli o 50 % na 242,0 tis. €.

242,0 tis. €
Tržby
7,8 tis. €
Zisk
242,3 tis. €
Celkové výnosy
99,4 tis. €
Aktíva
41,8 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 1,1 tis., 2023 12,5 tis., 2024 12,5 tis., 2025 7,8 tis.20212,8 tis.20221,1 tis.202312,5 tis.202412,5 tis.20257,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,5 tis., 2022 62,7 tis., 2023 54,1 tis., 2024 161,3 tis., 2025 242,0 tis.202144,5 tis.202262,7 tis.202354,1 tis.2024161,3 tis.2025242,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 242,0 tis. € 7,8 tis. €
2024 161,3 tis. € 12,5 tis. €
2023 54,1 tis. € 12,5 tis. €
2022 62,7 tis. € 1,1 tis. €
2021 44,5 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 tis. €
  • Zásoby31,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,5 tis. €
  • Finančné účty58,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,6 tis. €
  • Bankové úvery36 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marecki&Roland s. r. o. v konkurze?

Marecki&Roland s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marecki&Roland s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marecki&Roland s. r. o. tržby 242,0 tis. €.

Je firma Marecki&Roland s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marecki&Roland s. r. o. dosiahla zisk 7,8 tis. €.

Je Marecki&Roland s. r. o. platiteľom DPH?

Marecki&Roland s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marecki&Roland s. r. o. sídli?

Marecki&Roland s. r. o. má sídlo na adrese Centrálna 422, Svidník, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026