MIHUVA stav, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53147391
DIČ: 2121282812
IČ DPH: SK2121282812
Pohranice 539, Pohranice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pohranice 539, Pohranice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 3. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 2020
Spisová značka: Sro/51611/N
Predmet podnikania (výber): Výkon činnosti stavbyvedúceho; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Varga od 3. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MIHUVA stav, s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 94 % na 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 98 % na 3,7 tis. €.

3,7 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
50,9 tis. €
Aktíva
38,8 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 492, 2021 714, 2022 13,1 tis., 2023 18,4 tis., 2024 1,1 tis.20204922021714202213,1 tis.202318,4 tis.20241,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 27,3 tis., 2021 13,1 tis., 2022 322,7 tis., 2023 154,0 tis., 2024 3,7 tis.202027,3 tis.202113,1 tis.2022322,7 tis.2023154,0 tis.20243,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 3,7 tis. € 1,1 tis. €
2023 154,0 tis. € 18,4 tis. €
2022 322,7 tis. € 13,1 tis. €
2021 13,1 tis. € 714 €
2020 27,3 tis. € 492 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie38,8 tis. €
  • Záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MIHUVA stav, s. r. o. v konkurze?

MIHUVA stav, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MIHUVA stav, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MIHUVA stav, s. r. o. tržby 3,7 tis. €.

Je firma MIHUVA stav, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MIHUVA stav, s. r. o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Je MIHUVA stav, s. r. o. platiteľom DPH?

MIHUVA stav, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MIHUVA stav, s. r. o. sídli?

MIHUVA stav, s. r. o. má sídlo na adrese Pohranice 539, Pohranice, 951 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026