LC - Tech Mont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53142918
DIČ: 2121285320
IČ DPH: SK2121285320
Jókaiho 101/1, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jókaiho 101/1, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 7. 7. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 8. 2020
Spisová značka: Sro/39155/S
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martina Faguľová od 1. 3. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LC - Tech Mont s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 21,1 tis. € a tržby jej klesli o 63 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
21,1 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
169,6 tis. €
Aktíva
88,0 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
16,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,7 tis., 2022 61,0 tis., 2023 120,9 tis., 2024 173,8 tis., 2025 21,1 tis.202122,7 tis.202261,0 tis.2023120,9 tis.2024173,8 tis.202521,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 3,1 mil., 2023 4,0 mil., 2024 4,1 mil., 2025 1,5 mil.20212,4 mil.20223,1 mil.20234,0 mil.20244,1 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 21,1 tis. €
2024 4,1 mil. € 173,8 tis. €
2023 4,0 mil. € 120,9 tis. €
2022 3,1 mil. € 61,0 tis. €
2021 2,4 mil. € 22,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby79 €
  • Krátkodobé pohľadávky97,3 tis. €
  • Finančné účty72,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,1 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky75,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LC - Tech Mont s.r.o. v konkurze?

LC - Tech Mont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LC - Tech Mont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LC - Tech Mont s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma LC - Tech Mont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LC - Tech Mont s.r.o. dosiahla zisk 21,1 tis. €.

Je LC - Tech Mont s.r.o. platiteľom DPH?

LC - Tech Mont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LC - Tech Mont s.r.o. sídli?

LC - Tech Mont s.r.o. má sídlo na adrese Jókaiho 101/1, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026