TATRAMAID, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53139941
DIČ: 2121296793
IČ DPH: SK2121296793
Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1797/57, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1797/57, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 26. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2021
Spisová značka: Sro/75052/L
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Gábor od 26. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRAMAID, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 947 € a tržby jej narástli o 28 % na 158,5 tis. €.

158,5 tis. €
Tržby
947 €
Strata
27,6 tis. €
Aktíva
19,2 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,4 tis., 2022 −2,1 tis., 2023 13,4 tis., 2024 4,4 tis., 2025 −9472021−3,4 tis.2022−2,1 tis.202313,4 tis.20244,4 tis.2025−947
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 87,9 tis., 2022 231,2 tis., 2023 204,4 tis., 2024 123,7 tis., 2025 158,5 tis.202187,9 tis.2022231,2 tis.2023204,4 tis.2024123,7 tis.2025158,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 158,5 tis. € -947 €
2024 123,7 tis. € 4,4 tis. €
2023 204,4 tis. € 13,4 tis. €
2022 231,2 tis. € -2,1 tis. €
2021 87,9 tis. € -3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,2 tis. €
  • Záväzky8,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRAMAID, s. r. o. v konkurze?

TATRAMAID, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRAMAID, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRAMAID, s. r. o. tržby 158,5 tis. €.

Je firma TATRAMAID, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRAMAID, s. r. o. vykázala stratu 947 €.

Je TATRAMAID, s. r. o. platiteľom DPH?

TATRAMAID, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRAMAID, s. r. o. sídli?

TATRAMAID, s. r. o. má sídlo na adrese Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1797/57, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026