ReMi MM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53134818
DIČ: 2121277994
IČ DPH: SK2121277994
Mesačná ulica 896/16B, Hviezdoslavov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mesačná ulica 896/16B, Hviezdoslavov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 27. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2023
Spisová značka: Sro/47034/T
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Kuriérske služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Repiský od 27. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Miriam Repiská od 27. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ReMi MM s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 272 % na 17,6 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 23,9 tis. €.

23,9 tis. €
Tržby
17,6 tis. €
Zisk
26,2 tis. €
Aktíva
23,4 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 2,0 tis., 2023 1,5 tis., 2024 4,7 tis., 2025 17,6 tis.20211,1 tis.20222,0 tis.20231,5 tis.20244,7 tis.202517,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,6 tis., 2022 45,6 tis., 2023 72,8 tis., 2024 55,1 tis., 2025 23,9 tis.202124,6 tis.202245,6 tis.202372,8 tis.202455,1 tis.202523,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,9 tis. € 17,6 tis. €
2024 55,1 tis. € 4,7 tis. €
2023 72,8 tis. € 1,5 tis. €
2022 45,6 tis. € 2,0 tis. €
2021 24,6 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,4 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ReMi MM s. r. o. v konkurze?

ReMi MM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ReMi MM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ReMi MM s. r. o. tržby 23,9 tis. €.

Je firma ReMi MM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ReMi MM s. r. o. dosiahla zisk 17,6 tis. €.

Je ReMi MM s. r. o. platiteľom DPH?

ReMi MM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ReMi MM s. r. o. sídli?

ReMi MM s. r. o. má sídlo na adrese Mesačná ulica 896/16B, Hviezdoslavov, 930 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026