Clemont s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53129431
DIČ: 2121278775
IČ DPH: SK2121278775
Ul. Slobody 43, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. Slobody 43, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 27. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2020
Spisová značka: Sro/75057/L
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Malouš od 27. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Clemont s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 43,9 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 879,2 tis. €.

879,2 tis. €
Tržby
43,9 tis. €
Zisk
883,2 tis. €
Celkové výnosy
304,1 tis. €
Aktíva
278,1 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,2 tis., 2022 101,1 tis., 2023 33,3 tis., 2024 267, 2025 43,9 tis.2021110,2 tis.2022101,1 tis.202333,3 tis.2024267202543,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,4 mil., 2023 937,4 tis., 2024 708,9 tis., 2025 879,2 tis.20211,6 mil.20221,4 mil.2023937,4 tis.2024708,9 tis.2025879,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 879,2 tis. € 43,9 tis. €
2024 708,9 tis. € 267 €
2023 937,4 tis. € 33,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 101,1 tis. €
2021 1,6 mil. € 110,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,9 tis. €
  • Zásoby17 €
  • Krátkodobé pohľadávky251,3 tis. €
  • Finančné účty15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov228,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,9 tis. €
  • Rezervy6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clemont s. r. o. v konkurze?

Clemont s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clemont s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Clemont s. r. o. tržby 879,2 tis. €.

Je firma Clemont s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Clemont s. r. o. dosiahla zisk 43,9 tis. €.

Je Clemont s. r. o. platiteľom DPH?

Clemont s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Clemont s. r. o. sídli?

Clemont s. r. o. má sídlo na adrese Ul. Slobody 43, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026