MEDEKAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53125886
DIČ: 2121277444
IČ DPH: SK2121277444
Textilná 6172, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Textilná 6172, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 27. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2020
Spisová značka: Sro/75059/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod); Faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Kalman od 27. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Rastislav Hodas od 14. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDEKAL, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 89 % na 4,5 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 455,2 tis. €.

455,2 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Strata
458,2 tis. €
Celkové výnosy
440,7 tis. €
Aktíva
-100,3 tis. €
Vlastné imanie
123 %
Celková zadlženosť
7,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,1 tis., 2022 6,4 tis., 2023 −50,9 tis., 2024 −40,7 tis., 2025 −4,5 tis.202118,1 tis.20226,4 tis.2023−50,9 tis.2024−40,7 tis.2025−4,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 951,8 tis., 2022 970,0 tis., 2023 1,0 mil., 2024 683,4 tis., 2025 455,2 tis.2021951,8 tis.2022970,0 tis.20231,0 mil.2024683,4 tis.2025455,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 455,2 tis. € -4,5 tis. €
2024 683,4 tis. € -40,7 tis. €
2023 1,0 mil. € -50,9 tis. €
2022 970,0 tis. € 6,4 tis. €
2021 951,8 tis. € 18,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok25,4 tis. €
  • Zásoby63,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky315,4 tis. €
  • Finančné účty36,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie504 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-101,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,5 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky419 €
  • Krátkodobé záväzky538,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDEKAL, s. r. o. v konkurze?

MEDEKAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDEKAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDEKAL, s. r. o. tržby 455,2 tis. €.

Je firma MEDEKAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDEKAL, s. r. o. vykázala stratu 4,5 tis. €.

Je MEDEKAL, s. r. o. platiteľom DPH?

MEDEKAL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEDEKAL, s. r. o. sídli?

MEDEKAL, s. r. o. má sídlo na adrese Textilná 6172, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026