JAG STAV, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53116607
DIČ: 2121271702
IČ DPH: SK2121271702
Partizánska 1323/8, Čierny Balog

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 1323/8, Čierny Balog Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 19. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2020
Spisová značka: Sro/39035/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; Výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Giertl od 19. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JAG STAV, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 261 % na 28,1 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 335,2 tis. €.

335,2 tis. €
Tržby
28,1 tis. €
Zisk
355,3 tis. €
Celkové výnosy
235,8 tis. €
Aktíva
80,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
29,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 −828, 2023 12,6 tis., 2024 7,8 tis., 2025 28,1 tis.20212,8 tis.2022−828202312,6 tis.20247,8 tis.202528,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,0 tis., 2022 181,4 tis., 2023 196,8 tis., 2024 264,1 tis., 2025 335,2 tis.2021149,0 tis.2022181,4 tis.2023196,8 tis.2024264,1 tis.2025335,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 335,2 tis. € 28,1 tis. €
2024 264,1 tis. € 7,8 tis. €
2023 196,8 tis. € 12,6 tis. €
2022 181,4 tis. € -828 €
2021 149,0 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok161,6 tis. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,5 tis. €
  • Finančné účty39,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky49,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JAG STAV, s. r. o. v konkurze?

JAG STAV, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JAG STAV, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JAG STAV, s. r. o. tržby 335,2 tis. €.

Je firma JAG STAV, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JAG STAV, s. r. o. dosiahla zisk 28,1 tis. €.

Je JAG STAV, s. r. o. platiteľom DPH?

JAG STAV, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JAG STAV, s. r. o. sídli?

JAG STAV, s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 1323/8, Čierny Balog, 976 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026