UR-MAG s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53112849
DIČ: 2121268919
IČ DPH: SK2121268919
Nová 432/13, Gabčíkovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 432/13, Gabčíkovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 16. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/46949/T
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Dizajnérske činnosti; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emőke Bartal od 16. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Gábor Bartal od 16. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UR-MAG s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 63 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 24,9 tis. €.

24,9 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
10,9 tis. €
Aktíva
9,2 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,5 tis., 2022 117, 2023 138, 2024 2,0 tis., 2025 3,3 tis.2021−1,5 tis.2022117202313820242,0 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,2 tis., 2022 13,8 tis., 2023 25,4 tis., 2024 31,4 tis., 2025 24,9 tis.202127,2 tis.202213,8 tis.202325,4 tis.202431,4 tis.202524,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,9 tis. € 3,3 tis. €
2024 31,4 tis. € 2,0 tis. €
2023 25,4 tis. € 138 €
2022 13,8 tis. € 117 €
2021 27,2 tis. € -1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,2 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UR-MAG s.r.o. v konkurze?

UR-MAG s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UR-MAG s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UR-MAG s.r.o. tržby 24,9 tis. €.

Je firma UR-MAG s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UR-MAG s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je UR-MAG s.r.o. platiteľom DPH?

UR-MAG s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UR-MAG s.r.o. sídli?

UR-MAG s.r.o. má sídlo na adrese Nová 432/13, Gabčíkovo, 930 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026