MADASO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53111265
DIČ: 2121266070
IČ DPH: SK2121266070
Gúgska 5371/25, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gúgska 5371/25, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 10. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2024
Spisová značka: Sro/63681/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Rozsnyó od 6. 6. 2024
    konateľspoločník
  • Sofia Bóriková od 6. 6. 2024
    konateľspoločník
  • Marek Žemberi od 21. 6. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MADASO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 239 % na 13,8 tis. € a tržby jej narástli o 317 % na 974,4 tis. €.

974,4 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
974,4 tis. €
Celkové výnosy
172,9 tis. €
Aktíva
23,3 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
2,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 119, 2022 70, 2023 179, 2024 4,1 tis., 2025 13,8 tis.2021119202270202317920244,1 tis.202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 510, 2022 11,6 tis., 2023 3,0 tis., 2024 233,6 tis., 2025 974,4 tis.2021510202211,6 tis.20233,0 tis.2024233,6 tis.2025974,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 974,4 tis. € 13,8 tis. €
2024 233,6 tis. € 4,1 tis. €
2023 3,0 tis. € 179 €
2022 11,6 tis. € 70 €
2021 510 € 119 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky145,2 tis. €
  • Finančné účty27,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie17 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku255 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky149,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MADASO s. r. o. v konkurze?

MADASO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MADASO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MADASO s. r. o. tržby 974,4 tis. €.

Je firma MADASO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MADASO s. r. o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je MADASO s. r. o. platiteľom DPH?

MADASO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MADASO s. r. o. sídli?

MADASO s. r. o. má sídlo na adrese Gúgska 5371/25, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026