TOP Account s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53107586
DIČ: 2121273924
Hrabovská 350/4, Zamarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrabovská 350/4, Zamarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 19. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/46741/R
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kuriérske služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dominika Pišná od 2. 2. 2024
    konateľspoločník
  • Ludmila Boriková od 3. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP Account s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 257 % na 2,3 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 50,0 tis. €.

50,0 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
16,7 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 3,1 tis., 2023 1,4 tis., 2024 646, 2025 2,3 tis.20212,4 tis.20223,1 tis.20231,4 tis.202464620252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,7 tis., 2022 24,1 tis., 2023 20,3 tis., 2024 45,6 tis., 2025 50,0 tis.202112,7 tis.202224,1 tis.202320,3 tis.202445,6 tis.202550,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,0 tis. € 2,3 tis. €
2024 45,6 tis. € 646 €
2023 20,3 tis. € 1,4 tis. €
2022 24,1 tis. € 3,1 tis. €
2021 12,7 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,6 tis. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP Account s.r.o. v konkurze?

TOP Account s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP Account s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP Account s.r.o. tržby 50,0 tis. €.

Je firma TOP Account s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP Account s.r.o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Kde firma TOP Account s.r.o. sídli?

TOP Account s.r.o. má sídlo na adrese Hrabovská 350/4, Zamarovce, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026