Bike-Centrum Dca s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53100069
DIČ: 2121274793
IČ DPH: SK2121274793
Obrancov mieru 346, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obrancov mieru 346, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.64
Dátum vzniku: 23. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/40210/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Mojto od 23. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bike-Centrum Dca s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 97 % na 692 € a tržby jej klesli o 14 % na 355,8 tis. €.

355,8 tis. €
Tržby
692 €
Strata
361,4 tis. €
Celkové výnosy
193,7 tis. €
Aktíva
19,0 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
18,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 888, 2022 2,6 tis., 2023 36,7 tis., 2024 −27,2 tis., 2025 −692202188820222,6 tis.202336,7 tis.2024−27,2 tis.2025−692
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 525,7 tis., 2022 524,0 tis., 2023 432,9 tis., 2024 413,3 tis., 2025 355,8 tis.2021525,7 tis.2022524,0 tis.2023432,9 tis.2024413,3 tis.2025355,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 526,9 tis., 2022 524,0 tis., 2023 468,6 tis., 2024 413,3 tis., 2025 361,4 tis.2021526,9 tis.2022524,0 tis.2023468,6 tis.2024413,3 tis.2025361,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 826, 2022 616, 2023 883, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.20218262022616202388320241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 355,8 tis. € -692 €
2024 413,3 tis. € -27,2 tis. €
2023 432,9 tis. € 36,7 tis. €
2022 524,0 tis. € 2,6 tis. €
2021 525,7 tis. € 888 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,9 tis. €
  • Zásoby149,6 tis. €
  • Finančné účty5,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-692 €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky146,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bike-Centrum Dca s. r. o. v konkurze?

Bike-Centrum Dca s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bike-Centrum Dca s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bike-Centrum Dca s. r. o. tržby 355,8 tis. €.

Je firma Bike-Centrum Dca s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bike-Centrum Dca s. r. o. vykázala stratu 692 €.

Je Bike-Centrum Dca s. r. o. platiteľom DPH?

Bike-Centrum Dca s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bike-Centrum Dca s. r. o. sídli?

Bike-Centrum Dca s. r. o. má sídlo na adrese Obrancov mieru 346, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026