REMark bau, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53100042
DIČ: 2121263430
IČ DPH: SK2121263430
Stará Bobrovská 162, Zubrohlava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Bobrovská 162, Zubrohlava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 6. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/74908/L
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Reguly od 6. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REMark bau, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 164,4 tis. €.

164,4 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
70,8 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 247, 2022 42, 2023 4,2 tis., 2024 5,3 tis., 2025 4,1 tis.202124720224220234,2 tis.20245,3 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 511, 2022 107,9 tis., 2023 156,8 tis., 2024 147,2 tis., 2025 164,4 tis.20215112022107,9 tis.2023156,8 tis.2024147,2 tis.2025164,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 164,4 tis. € 4,1 tis. €
2024 147,2 tis. € 5,3 tis. €
2023 156,8 tis. € 4,2 tis. €
2022 107,9 tis. € 42 €
2021 511 € 247 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,2 tis. €
  • Záväzky52,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REMark bau, s. r. o. v konkurze?

REMark bau, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REMark bau, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REMark bau, s. r. o. tržby 164,4 tis. €.

Je firma REMark bau, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REMark bau, s. r. o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je REMark bau, s. r. o. platiteľom DPH?

REMark bau, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REMark bau, s. r. o. sídli?

REMark bau, s. r. o. má sídlo na adrese Stará Bobrovská 162, Zubrohlava, 029 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026