Harmony SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53099770
DIČ: 2121261934
IČ DPH: SK2121261934
Tržničné námestie 4810, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tržničné námestie 4810, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 4. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/51354/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Čistiace a upratovacie služby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alica Fehér od 4. 6. 2020
    konateľ
  • Vivien Fehér od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Harmony SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 195 % na 11,4 tis. € a tržby jej narástli o 55 % na 70,1 tis. €.

70,1 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
50,7 tis. €
Aktíva
30,1 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 3,7 tis., 2023 2,0 tis., 2024 3,9 tis., 2025 11,4 tis.20212,2 tis.20223,7 tis.20232,0 tis.20243,9 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,9 tis., 2022 46,2 tis., 2023 25,1 tis., 2024 45,1 tis., 2025 70,1 tis.202142,9 tis.202246,2 tis.202325,1 tis.202445,1 tis.202570,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,1 tis. € 11,4 tis. €
2024 45,1 tis. € 3,9 tis. €
2023 25,1 tis. € 2,0 tis. €
2022 46,2 tis. € 3,7 tis. €
2021 42,9 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,1 tis. €
  • Záväzky20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Harmony SK s.r.o. v konkurze?

Harmony SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Harmony SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Harmony SK s.r.o. tržby 70,1 tis. €.

Je firma Harmony SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Harmony SK s.r.o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je Harmony SK s.r.o. platiteľom DPH?

Harmony SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Harmony SK s.r.o. sídli?

Harmony SK s.r.o. má sídlo na adrese Tržničné námestie 4810, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026