medinklud s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53097947
DIČ: 2121269095
IČ DPH: SK2121269095
Vajnorská 100/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 100/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 4. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2023
Spisová značka: Sro/158493/B
Predmet podnikania (výber): Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: ruský jazyk, ukrajinský jazyk; Prekladateľské a tlmočnícke služby: ruský jazyk, ukrajinský jazyk; Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marian Neradný od 18. 7. 2022
    konateľspoločník
  • Oleh Verhulenko od 18. 7. 2022
    konateľ
  • Alona Kurotová od 21. 12. 2021
    spoločník
  • Ekaterina Pleshanova od 20. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť medinklud s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 22,4 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 88,0 tis. €.

88,0 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Strata
88,7 tis. €
Celkové výnosy
23,6 tis. €
Aktíva
6,9 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
8,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 −1,3 tis., 2023 −346, 2024 1,2 tis., 2025 −22,4 tis.202124,7 tis.2022−1,3 tis.2023−34620241,2 tis.2025−22,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,0 tis., 2022 11,6 tis., 2023 93,1 tis., 2024 112,0 tis., 2025 88,0 tis.202141,0 tis.202211,6 tis.202393,1 tis.2024112,0 tis.202588,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 41,0 tis., 2022 11,6 tis., 2023 93,3 tis., 2024 112,0 tis., 2025 88,7 tis.202141,0 tis.202211,6 tis.202393,3 tis.2024112,0 tis.202588,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,4 tis., 2022 0, 2023 2,0 tis., 2024 960, 2025 96020214,4 tis.2022020232,0 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,0 tis. € -22,4 tis. €
2024 112,0 tis. € 1,2 tis. €
2023 93,1 tis. € -346 €
2022 11,6 tis. € -1,3 tis. €
2021 41,0 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,9 tis. €
  • Finančné účty6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-22,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma medinklud s. r. o. v konkurze?

medinklud s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma medinklud s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala medinklud s. r. o. tržby 88,0 tis. €.

Je firma medinklud s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 medinklud s. r. o. vykázala stratu 22,4 tis. €.

Je medinklud s. r. o. platiteľom DPH?

medinklud s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma medinklud s. r. o. sídli?

medinklud s. r. o. má sídlo na adrese Vajnorská 100/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026