HOREC GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53096100
DIČ: 2121276344
IČ DPH: SK2121276344
Pri parku 1636/14, Slovenský Grob

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri parku 1636/14, Slovenský Grob Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 3. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 8. 2020
Spisová značka: Sro/146642/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Horecká od 18. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Juraj Horecký od 18. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HOREC GROUP s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 69,7 tis. € a tržby jej klesli o 70 % na 77,1 tis. €.

77,1 tis. €
Tržby
69,7 tis. €
Zisk
278,3 tis. €
Celkové výnosy
396,7 tis. €
Aktíva
167,9 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
58,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 2,9 tis., 2023 40,6 tis., 2024 43,8 tis., 2025 69,7 tis.202111,4 tis.20222,9 tis.202340,6 tis.202443,8 tis.202569,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,9 tis., 2022 72,3 tis., 2023 252,6 tis., 2024 254,8 tis., 2025 77,1 tis.202133,9 tis.202272,3 tis.2023252,6 tis.2024254,8 tis.202577,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,1 tis. € 69,7 tis. €
2024 254,8 tis. € 43,8 tis. €
2023 252,6 tis. € 40,6 tis. €
2022 72,3 tis. € 2,9 tis. €
2021 33,9 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,2 tis. €
  • Zásoby90,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,2 tis. €
  • Finančné účty213,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,7 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky340 €
  • Krátkodobé záväzky226,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOREC GROUP s. r. o. v konkurze?

HOREC GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOREC GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HOREC GROUP s. r. o. tržby 77,1 tis. €.

Je firma HOREC GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HOREC GROUP s. r. o. dosiahla zisk 69,7 tis. €.

Je HOREC GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

HOREC GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOREC GROUP s. r. o. sídli?

HOREC GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Pri parku 1636/14, Slovenský Grob, 900 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026