CONSTRUO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53088484
DIČ: 2121261461
IČ DPH: SK2121261461
Továrenská 7937/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 7937/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 3. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/158736/B
Predmet podnikania (výber): Výkon činnosti stavbyvedúceho; Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) alebo kúpa tovaru na účely jeho predaj…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Vadkerti od 3. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CONSTRUO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 336 % na 37,7 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 99,0 tis. €.

99,0 tis. €
Tržby
37,7 tis. €
Zisk
99,5 tis. €
Celkové výnosy
237,8 tis. €
Aktíva
82,5 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
74,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,8 tis., 2022 5,0 tis., 2023 −1,3 tis., 2024 8,7 tis., 2025 37,7 tis.202114,8 tis.20225,0 tis.2023−1,3 tis.20248,7 tis.202537,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,8 tis., 2022 66,0 tis., 2023 74,6 tis., 2024 98,4 tis., 2025 99,0 tis.202172,8 tis.202266,0 tis.202374,6 tis.202498,4 tis.202599,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,0 tis. € 37,7 tis. €
2024 98,4 tis. € 8,7 tis. €
2023 74,6 tis. € -1,3 tis. €
2022 66,0 tis. € 5,0 tis. €
2021 72,8 tis. € 14,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok183,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,6 tis. €
  • Finančné účty36,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,7 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky152,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CONSTRUO s. r. o. v konkurze?

CONSTRUO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CONSTRUO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CONSTRUO s. r. o. tržby 99,0 tis. €.

Je firma CONSTRUO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CONSTRUO s. r. o. dosiahla zisk 37,7 tis. €.

Je CONSTRUO s. r. o. platiteľom DPH?

CONSTRUO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CONSTRUO s. r. o. sídli?

CONSTRUO s. r. o. má sídlo na adrese Továrenská 7937/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026