Incar Logistika s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53082907
DIČ: 2121254091
IČ DPH: SK2121254091
Vinárska 14, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vinárska 14, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 26. 5. 2020
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 1. 2022
Spisová značka: Sro/51265/N
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sťahovacie služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marian Ďurovkin od 26. 5. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Zuzana Ďurovkinová od 26. 5. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Incar Logistika s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 519 € a tržby jej narástli o 12 % na 607,8 tis. €.

607,8 tis. €
Tržby
519 €
Zisk
607,8 tis. €
Celkové výnosy
96,8 tis. €
Aktíva
16,3 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
90,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7, 2022 4,3 tis., 2023 1,2 tis., 2024 1,8 tis., 2025 5192021−720224,3 tis.20231,2 tis.20241,8 tis.2025519
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 tis., 2022 422,9 tis., 2023 439,3 tis., 2024 540,6 tis., 2025 607,8 tis.20211,1 tis.2022422,9 tis.2023439,3 tis.2024540,6 tis.2025607,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 607,8 tis. € 519 €
2024 540,6 tis. € 1,8 tis. €
2023 439,3 tis. € 1,2 tis. €
2022 422,9 tis. € 4,3 tis. €
2021 1,1 tis. € -7 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky60,1 tis. €
  • Finančné účty36,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Kapitálové fondy364 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie519 €
  • Rezervy4,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Incar Logistika s.r.o. v konkurze?

Incar Logistika s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Incar Logistika s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Incar Logistika s.r.o. tržby 607,8 tis. €.

Je firma Incar Logistika s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Incar Logistika s.r.o. dosiahla zisk 519 €.

Je Incar Logistika s.r.o. platiteľom DPH?

Incar Logistika s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Incar Logistika s.r.o. sídli?

Incar Logistika s.r.o. má sídlo na adrese Vinárska 14, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026