Target Media s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53073886
DIČ: 2121250373
IČ DPH: SK2121250373
Snežnica 249, Snežnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Snežnica 249, Snežnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 20. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 6. 2020
Spisová značka: Sro/74741/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Labuda od 20. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Target Media s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 5,7 tis. €.

5,7 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
12,1 tis. €
Aktíva
10,5 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 900, 2022 −3,6 tis., 2023 −172, 2024 3,6 tis., 2025 2,1 tis.20219002022−3,6 tis.2023−17220243,6 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,2 tis., 2022 6,6 tis., 2023 8,7 tis., 2024 7,9 tis., 2025 5,7 tis.202111,2 tis.20226,6 tis.20238,7 tis.20247,9 tis.20255,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,7 tis. € 2,1 tis. €
2024 7,9 tis. € 3,6 tis. €
2023 8,7 tis. € -172 €
2022 6,6 tis. € -3,6 tis. €
2021 11,2 tis. € 900 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,5 tis. €
  • Záväzky1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Target Media s. r. o. v konkurze?

Target Media s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Target Media s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Target Media s. r. o. tržby 5,7 tis. €.

Je firma Target Media s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Target Media s. r. o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je Target Media s. r. o. platiteľom DPH?

Target Media s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Target Media s. r. o. sídli?

Target Media s. r. o. má sídlo na adrese Snežnica 249, Snežnica, 023 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026