GN Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53072545
DIČ: 2121251979
IČ DPH: SK2121251979
Mechenice 160, Podhorany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mechenice 160, Podhorany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 22. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/55755/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Baniar od 3. 7. 2020
    konateľ
  • Ulrika Budinská od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GN Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 40 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 5,5 tis. €.

5,5 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Strata
3,0 tis. €
Aktíva
-5,1 tis. €
Vlastné imanie
273 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −47, 2022 503, 2023 6,6 tis., 2024 −5,8 tis., 2025 −3,5 tis.2021−47202250320236,6 tis.2024−5,8 tis.2025−3,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,1 tis., 2022 17,1 tis., 2023 26,2 tis., 2024 10,3 tis., 2025 5,5 tis.20216,1 tis.202217,1 tis.202326,2 tis.202410,3 tis.20255,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 tis. € -3,5 tis. €
2024 10,3 tis. € -5,8 tis. €
2023 26,2 tis. € 6,6 tis. €
2022 17,1 tis. € 503 €
2021 6,1 tis. € -47 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-5,1 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GN Slovakia s. r. o. v konkurze?

GN Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GN Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GN Slovakia s. r. o. tržby 5,5 tis. €.

Je firma GN Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GN Slovakia s. r. o. vykázala stratu 3,5 tis. €.

Je GN Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

GN Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GN Slovakia s. r. o. sídli?

GN Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Mechenice 160, Podhorany, 951 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026