M-M Nova, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53068157
DIČ: 2121250879
IČ DPH: SK2121250879
Táborská 1682/73, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Táborská 1682/73, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 21. 5. 2020
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2024
Spisová značka: Sro/46727/T
Predmet podnikania (výber): o reklamné a marketingové služby; o poľnohospodárska rastlinná a živočíšna výroba; o poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Krisztína László od 16. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-M Nova, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,9 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 64,5 tis. €.

64,5 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Strata
64,5 tis. €
Celkové výnosy
316,1 tis. €
Aktíva
18,4 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
30,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 1,4 tis., 2023 4,4 tis., 2024 4,5 tis., 2025 −14,9 tis.2021020221,4 tis.20234,4 tis.20244,5 tis.2025−14,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 30,1 tis., 2023 360,3 tis., 2024 148,1 tis., 2025 64,5 tis.2021–202230,1 tis.2023360,3 tis.2024148,1 tis.202564,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,5 tis. € -14,9 tis. €
2024 148,1 tis. € 4,5 tis. €
2023 360,3 tis. € 4,4 tis. €
2022 30,1 tis. € 1,4 tis. €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok796 €
  • Zásoby29,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky220,7 tis. €
  • Finančné účty47,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku446 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-17,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky117 €
  • Krátkodobé záväzky292,0 tis. €
  • Bankové úvery5,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-M Nova, s.r.o. v konkurze?

M-M Nova, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-M Nova, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-M Nova, s.r.o. tržby 64,5 tis. €.

Je firma M-M Nova, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-M Nova, s.r.o. vykázala stratu 14,9 tis. €.

Je M-M Nova, s.r.o. platiteľom DPH?

M-M Nova, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-M Nova, s.r.o. sídli?

M-M Nova, s.r.o. má sídlo na adrese Táborská 1682/73, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026