JBI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53056183
DIČ: 2121265531
IČ DPH: SK2121265531
L. Stančeka 1279/5-11, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: L. Stančeka 1279/5-11, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 11. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2020
Spisová značka: Sro/40130/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Administratívne služby; Prevádzkovanie čerpacej stanice …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Baláž od 11. 6. 2020
    konateľ
  • Idee.sk s. r. o. od 9. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JBI s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 13,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 553,3 tis. €.

553,3 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
553,3 tis. €
Celkové výnosy
118,4 tis. €
Aktíva
36,7 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
60,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,1 tis., 2022 2,3 tis., 2023 −7,3 tis., 2024 22,7 tis., 2025 13,4 tis.20218,1 tis.20222,3 tis.2023−7,3 tis.202422,7 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,8 tis., 2022 33,0 tis., 2023 411,9 tis., 2024 550,2 tis., 2025 553,3 tis.202151,8 tis.202233,0 tis.2023411,9 tis.2024550,2 tis.2025553,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 553,3 tis. € 13,4 tis. €
2024 550,2 tis. € 22,7 tis. €
2023 411,9 tis. € -7,3 tis. €
2022 33,0 tis. € 2,3 tis. €
2021 51,8 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky83,7 tis. €
  • Finančné účty34,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky81,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JBI s. r. o. v konkurze?

JBI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JBI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JBI s. r. o. tržby 553,3 tis. €.

Je firma JBI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JBI s. r. o. dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je JBI s. r. o. platiteľom DPH?

JBI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JBI s. r. o. sídli?

JBI s. r. o. má sídlo na adrese L. Stančeka 1279/5-11, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026