fnc s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53051769
DIČ: 2121245346
IČ DPH: SK2121245346
Spišské Hanušovce 85, Spišské Hanušovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Spišské Hanušovce 85, Spišské Hanušovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 5. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2021
Spisová značka: Sro/40211/P
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Fencik od 5. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť fnc s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 19,6 tis. € a tržby jej ostali na 59,8 tis. €.

59,8 tis. €
Tržby
19,6 tis. €
Zisk
49,2 tis. €
Aktíva
25,1 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 −192, 2023 15,2 tis., 2024 19,2 tis., 2025 19,6 tis.20218,9 tis.2022−192202315,2 tis.202419,2 tis.202519,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,4 tis., 2022 50,1 tis., 2023 65,6 tis., 2024 59,9 tis., 2025 59,8 tis.202161,4 tis.202250,1 tis.202365,6 tis.202459,9 tis.202559,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 59,8 tis. € 19,6 tis. €
2024 59,9 tis. € 19,2 tis. €
2023 65,6 tis. € 15,2 tis. €
2022 50,1 tis. € -192 €
2021 61,4 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,1 tis. €
  • Záväzky24,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma fnc s. r. o. v konkurze?

fnc s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma fnc s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala fnc s. r. o. tržby 59,8 tis. €.

Je firma fnc s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 fnc s. r. o. dosiahla zisk 19,6 tis. €.

Je fnc s. r. o. platiteľom DPH?

fnc s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma fnc s. r. o. sídli?

fnc s. r. o. má sídlo na adrese Spišské Hanušovce 85, Spišské Hanušovce, 059 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026