Wirtshaus s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53051572
DIČ: 2121256654
IČ DPH: SK2121256654
Klincová 37/B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37/B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 29. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/146862/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobc…; Činnosť podnikateľských,organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,služieb,výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Danielič od 1. 7. 2020
    konateľ
  • Róbert Nagy od 1. 7. 2020
    konateľ
  • Vladimír Kuny od 1. 7. 2020
    konateľ
  • Podhubie s.r.o. od 8. 1. 2023
    spoločník
  • marvla TINDO, s.r.o. od 8. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wirtshaus s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 257 % na 18,5 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
18,5 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
584,7 tis. €
Aktíva
80,0 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
26,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 430, 2022 18,1 tis., 2023 −6,6 tis., 2024 5,2 tis., 2025 18,5 tis.2021430202218,1 tis.2023−6,6 tis.20245,2 tis.202518,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 297,5 tis., 2022 713,6 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,9 mil.2021297,5 tis.2022713,6 tis.20231,0 mil.20241,5 mil.20251,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 321,2 tis., 2022 718,5 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,9 mil.2021321,2 tis.2022718,5 tis.20231,0 mil.20241,5 mil.20251,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 172, 2022 4,8 tis., 2023 7,6 tis., 2024 9,0 tis., 2025 14,1 tis.202117220224,8 tis.20237,6 tis.20249,0 tis.202514,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 18,5 tis. €
2024 1,5 mil. € 5,2 tis. €
2023 1,0 mil. € -6,6 tis. €
2022 713,6 tis. € 18,1 tis. €
2021 297,5 tis. € 430 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok186,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky119,1 tis. €
  • Finančné účty279,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,5 tis. €
  • Rezervy14,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky83,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky335,3 tis. €
  • Bankové úvery71,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wirtshaus s. r. o. v konkurze?

Wirtshaus s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wirtshaus s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wirtshaus s. r. o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma Wirtshaus s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wirtshaus s. r. o. dosiahla zisk 18,5 tis. €.

Je Wirtshaus s. r. o. platiteľom DPH?

Wirtshaus s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wirtshaus s. r. o. sídli?

Wirtshaus s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 37/B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026