SMAT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53050339
DIČ: 2121240880
IČ DPH: SK2121240880
Strážnická 8817/19, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strážnická 8817/19, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.30
Dátum vzniku: 1. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/40196/P
Predmet podnikania (výber): Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan…; Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra…; Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Viazanko od 1. 5. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Marta Viazanková od 21. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SMAT s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 29,6 tis. €.

29,6 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Strata
15,3 tis. €
Aktíva
10,8 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 343, 2022 5,2 tis., 2023 400, 2024 2,5 tis., 2025 −1,8 tis.202134320225,2 tis.202340020242,5 tis.2025−1,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,0 tis., 2022 30,9 tis., 2023 13,8 tis., 2024 36,4 tis., 2025 29,6 tis.202138,0 tis.202230,9 tis.202313,8 tis.202436,4 tis.202529,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,6 tis. € -1,8 tis. €
2024 36,4 tis. € 2,5 tis. €
2023 13,8 tis. € 400 €
2022 30,9 tis. € 5,2 tis. €
2021 38,0 tis. € 343 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,8 tis. €
  • Záväzky4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SMAT s. r. o. v konkurze?

SMAT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SMAT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SMAT s. r. o. tržby 29,6 tis. €.

Je firma SMAT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SMAT s. r. o. vykázala stratu 1,8 tis. €.

Je SMAT s. r. o. platiteľom DPH?

SMAT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SMAT s. r. o. sídli?

SMAT s. r. o. má sídlo na adrese Strážnická 8817/19, Prešov, 080 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026