MM Realty s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53046676
DIČ: 2121234511
IČ DPH: SK2121234511
Obchodná 1/A, Nesvady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obchodná 1/A, Nesvady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 16. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 5. 2020
Spisová značka: Sro/52773/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Molnár od 21. 8. 2020
    konateľ
  • Mária Molnárová od 21. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM Realty s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 76 % na 5,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 246,2 tis. €.

246,2 tis. €
Tržby
5,4 tis. €
Strata
246,2 tis. €
Celkové výnosy
143,1 tis. €
Aktíva
95,4 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
19,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 82,0 tis., 2023 24,6 tis., 2024 −22,6 tis., 2025 −5,4 tis.20214,8 tis.202282,0 tis.202324,6 tis.2024−22,6 tis.2025−5,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,1 tis., 2022 265,3 tis., 2023 286,8 tis., 2024 263,1 tis., 2025 246,2 tis.202153,1 tis.2022265,3 tis.2023286,8 tis.2024263,1 tis.2025246,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 246,2 tis. € -5,4 tis. €
2024 263,1 tis. € -22,6 tis. €
2023 286,8 tis. € 24,6 tis. €
2022 265,3 tis. € 82,0 tis. €
2021 53,1 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,9 tis. €
  • Finančné účty36,3 tis. €

Pasíva

  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM Realty s. r. o. v konkurze?

MM Realty s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM Realty s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM Realty s. r. o. tržby 246,2 tis. €.

Je firma MM Realty s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM Realty s. r. o. vykázala stratu 5,4 tis. €.

Je MM Realty s. r. o. platiteľom DPH?

MM Realty s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM Realty s. r. o. sídli?

MM Realty s. r. o. má sídlo na adrese Obchodná 1/A, Nesvady, 946 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026