Hajestav s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53043677
DIČ: 2121236502
IČ DPH: SK2121236502
Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 23. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/48793/V
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Jedinák od 23. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hajestav s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 98,9 tis. €.

98,9 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Strata
99,7 tis. €
Celkové výnosy
108,7 tis. €
Aktíva
47,4 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
21,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 1,0 tis., 2023 10,4 tis., 2024 1,8 tis., 2025 −2,0 tis.20214,4 tis.20221,0 tis.202310,4 tis.20241,8 tis.2025−2,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 145,3 tis., 2022 227,8 tis., 2023 340,9 tis., 2024 350,6 tis., 2025 98,9 tis.2021145,3 tis.2022227,8 tis.2023340,9 tis.2024350,6 tis.202598,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 145,3 tis., 2022 227,9 tis., 2023 360,3 tis., 2024 351,4 tis., 2025 99,7 tis.2021145,3 tis.2022227,9 tis.2023360,3 tis.2024351,4 tis.202599,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 770, 2022 1,1 tis., 2023 3,3 tis., 2024 1,9 tis., 2025 960202177020221,1 tis.20233,3 tis.20241,9 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,9 tis. € -2,0 tis. €
2024 350,6 tis. € 1,8 tis. €
2023 340,9 tis. € 10,4 tis. €
2022 227,8 tis. € 1,0 tis. €
2021 145,3 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,6 tis. €
  • Finančné účty81,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,0 tis. €
  • Bankové úvery9,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hajestav s. r. o. v konkurze?

Hajestav s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hajestav s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hajestav s. r. o. tržby 98,9 tis. €.

Je firma Hajestav s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hajestav s. r. o. vykázala stratu 2,0 tis. €.

Je Hajestav s. r. o. platiteľom DPH?

Hajestav s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hajestav s. r. o. sídli?

Hajestav s. r. o. má sídlo na adrese Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026