ALTservis s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53041551
DIČ: 2121239945
IČ DPH: SK2121239945
Prešovská 2947/1, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prešovská 2947/1, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 30. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2023
Spisová značka: Sro/74636/L
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Opravy karosérií; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Demjanovič od 30. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALTservis s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 112,6 tis. €.

112,6 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
59,7 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 285, 2022 72, 2023 729, 2024 3,9 tis., 2025 3,5 tis.2021285202272202372920243,9 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,9 tis., 2022 69,6 tis., 2023 70,8 tis., 2024 101,9 tis., 2025 112,6 tis.202142,9 tis.202269,6 tis.202370,8 tis.2024101,9 tis.2025112,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 112,6 tis. € 3,5 tis. €
2024 101,9 tis. € 3,9 tis. €
2023 70,8 tis. € 729 €
2022 69,6 tis. € 72 €
2021 42,9 tis. € 285 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,2 tis. €
  • Záväzky46,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALTservis s. r. o. v konkurze?

ALTservis s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALTservis s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALTservis s. r. o. tržby 112,6 tis. €.

Je firma ALTservis s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALTservis s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je ALTservis s. r. o. platiteľom DPH?

ALTservis s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALTservis s. r. o. sídli?

ALTservis s. r. o. má sídlo na adrese Prešovská 2947/1, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026