SEMY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53033370
DIČ: 2121228285
IČ DPH: SK2121228285
Pribišova 286/7, Spišský Hrhov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribišova 286/7, Spišský Hrhov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 4. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 9. 2025
Spisová značka: Sro/48704/V
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Alena Ledecká od 8. 12. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SEMY, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 35,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 86,0 tis. €.

86,0 tis. €
Tržby
35,0 tis. €
Zisk
92,5 tis. €
Aktíva
59,5 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 −1,4 tis., 2023 −9,3 tis., 2024 19,2 tis., 2025 35,0 tis.20211,5 tis.2022−1,4 tis.2023−9,3 tis.202419,2 tis.202535,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,9 tis., 2022 3,7 tis., 2023 26,1 tis., 2024 77,9 tis., 2025 86,0 tis.202151,9 tis.20223,7 tis.202326,1 tis.202477,9 tis.202586,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,0 tis. € 35,0 tis. €
2024 77,9 tis. € 19,2 tis. €
2023 26,1 tis. € -9,3 tis. €
2022 3,7 tis. € -1,4 tis. €
2021 51,9 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,5 tis. €
  • Záväzky33,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SEMY, s. r. o. v konkurze?

SEMY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SEMY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SEMY, s. r. o. tržby 86,0 tis. €.

Je firma SEMY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SEMY, s. r. o. dosiahla zisk 35,0 tis. €.

Je SEMY, s. r. o. platiteľom DPH?

SEMY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SEMY, s. r. o. sídli?

SEMY, s. r. o. má sídlo na adrese Pribišova 286/7, Spišský Hrhov, 053 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026