RATEL EU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53027337
DIČ: 2121238746
IČ DPH: SK2121238746
Brekov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brekov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 29. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2020
Spisová značka: Sro/40189/P
Predmet podnikania (výber): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Roháč od 29. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Kateryna Myga od 11. 7. 2026
    spoločník
  • Oleksandr Grinchenko od 11. 7. 2026
    spoločník
  • Svitlana Grinchenko od 11. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RATEL EU, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 59,8 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 454,1 tis. €.

454,1 tis. €
Tržby
59,8 tis. €
Zisk
457,3 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
142,8 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
24,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 −1,8 tis., 2023 241,8 tis., 2024 77,0 tis., 2025 59,8 tis.20217,3 tis.2022−1,8 tis.2023241,8 tis.202477,0 tis.202559,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 591,6 tis., 2022 952,2 tis., 2023 2,7 mil., 2024 981,8 tis., 2025 454,1 tis.2021591,6 tis.2022952,2 tis.20232,7 mil.2024981,8 tis.2025454,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 454,1 tis. € 59,8 tis. €
2024 981,8 tis. € 77,0 tis. €
2023 2,7 mil. € 241,8 tis. €
2022 952,2 tis. € -1,8 tis. €
2021 591,6 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok300,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky94,5 tis. €
  • Finančné účty715,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky966,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RATEL EU, s. r. o. v konkurze?

RATEL EU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RATEL EU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RATEL EU, s. r. o. tržby 454,1 tis. €.

Je firma RATEL EU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RATEL EU, s. r. o. dosiahla zisk 59,8 tis. €.

Je RATEL EU, s. r. o. platiteľom DPH?

RATEL EU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RATEL EU, s. r. o. sídli?

RATEL EU, s. r. o. má sídlo na adrese Brekov, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026