EMSAFIN s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53026004
DIČ: 2121255224
IČ DPH: SK2121255224
Pod Hájom 1091/67, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Hájom 1091/67, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 12. 2025
Spisová značka: Sro/40045/R
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Sedliačková od 27. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMSAFIN s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 163 % na 6,0 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 66,2 tis. €.

66,2 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
33,3 tis. €
Aktíva
20,4 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 4,3 tis., 2023 1,3 tis., 2024 2,3 tis., 2025 6,0 tis.20213,4 tis.20224,3 tis.20231,3 tis.20242,3 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,9 tis., 2022 70,6 tis., 2023 65,0 tis., 2024 82,4 tis., 2025 66,2 tis.202184,9 tis.202270,6 tis.202365,0 tis.202482,4 tis.202566,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,2 tis. € 6,0 tis. €
2024 82,4 tis. € 2,3 tis. €
2023 65,0 tis. € 1,3 tis. €
2022 70,6 tis. € 4,3 tis. €
2021 84,9 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,4 tis. €
  • Záväzky12,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMSAFIN s. r. o. v konkurze?

EMSAFIN s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMSAFIN s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMSAFIN s. r. o. tržby 66,2 tis. €.

Je firma EMSAFIN s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMSAFIN s. r. o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je EMSAFIN s. r. o. platiteľom DPH?

EMSAFIN s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMSAFIN s. r. o. sídli?

EMSAFIN s. r. o. má sídlo na adrese Pod Hájom 1091/67, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026