Xtrude, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53020758
DIČ: 2121269018
Považany 322, Považany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považany 322, Považany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.50
Dátum vzniku: 9. 6. 2020
Spisová značka: Sro/40118/R
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Raed Baroud od 22. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Jad Bahri od 30. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Xtrude, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 27,5 tis. €.

27,5 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
73,4 tis. €
Aktíva
71,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −445, 2022 16,0 tis., 2023 16,8 tis., 2024 20,3 tis., 2025 18,7 tis.2021−445202216,0 tis.202316,8 tis.202420,3 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 765, 2022 18,9 tis., 2023 26,1 tis., 2024 25,5 tis., 2025 27,5 tis.2021765202218,9 tis.202326,1 tis.202425,5 tis.202527,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,5 tis. € 18,7 tis. €
2024 25,5 tis. € 20,3 tis. €
2023 26,1 tis. € 16,8 tis. €
2022 18,9 tis. € 16,0 tis. €
2021 765 € -445 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie71,2 tis. €
  • Záväzky2,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Xtrude, s. r. o. v konkurze?

Xtrude, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Xtrude, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Xtrude, s. r. o. tržby 27,5 tis. €.

Je firma Xtrude, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Xtrude, s. r. o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Kde firma Xtrude, s. r. o. sídli?

Xtrude, s. r. o. má sídlo na adrese Považany 322, Považany, 916 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026