Prime Dent, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53017030
DIČ: 2121281239
IČ DPH: SK2121281239
Černyševského 26, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 26, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 20. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 7. 2020
Spisová značka: Sro/144054/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kaddour Berkani od 20. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Prime Dent, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 70,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 761,6 tis. €.

761,6 tis. €
Tržby
70,4 tis. €
Zisk
762,1 tis. €
Celkové výnosy
488,6 tis. €
Aktíva
446,7 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
17,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 90,5 tis., 2022 14,8 tis., 2023 48,1 tis., 2024 150,3 tis., 2025 70,4 tis.202190,5 tis.202214,8 tis.202348,1 tis.2024150,3 tis.202570,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 538,4 tis., 2022 561,2 tis., 2023 677,4 tis., 2024 799,9 tis., 2025 761,6 tis.2021538,4 tis.2022561,2 tis.2023677,4 tis.2024799,9 tis.2025761,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 761,6 tis. € 70,4 tis. €
2024 799,9 tis. € 150,3 tis. €
2023 677,4 tis. € 48,1 tis. €
2022 561,2 tis. € 14,8 tis. €
2021 538,4 tis. € 90,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby23,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,6 tis. €
  • Finančné účty441,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov370,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,4 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Krátkodobé záväzky41,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Prime Dent, s. r. o. v konkurze?

Prime Dent, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Prime Dent, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Prime Dent, s. r. o. tržby 761,6 tis. €.

Je firma Prime Dent, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Prime Dent, s. r. o. dosiahla zisk 70,4 tis. €.

Je Prime Dent, s. r. o. platiteľom DPH?

Prime Dent, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Prime Dent, s. r. o. sídli?

Prime Dent, s. r. o. má sídlo na adrese Černyševského 26, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026