LMS Salanci, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53015975
DIČ: 2121224281
IČ DPH: SK2121224281
Golianovo 504, Golianovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Golianovo 504, Golianovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 25. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/50964/N
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloslav Salanci od 25. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LMS Salanci, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 12,7 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 744,7 tis. €.

744,7 tis. €
Tržby
12,7 tis. €
Zisk
744,7 tis. €
Celkové výnosy
238,0 tis. €
Aktíva
29,9 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
17,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,4 tis., 2022 15,4 tis., 2023 1,7 tis., 2024 11,5 tis., 2025 12,7 tis.2021−6,4 tis.202215,4 tis.20231,7 tis.202411,5 tis.202512,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 805,6 tis., 2022 887,3 tis., 2023 717,1 tis., 2024 544,6 tis., 2025 744,7 tis.2021805,6 tis.2022887,3 tis.2023717,1 tis.2024544,6 tis.2025744,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 744,7 tis. € 12,7 tis. €
2024 544,6 tis. € 11,5 tis. €
2023 717,1 tis. € 1,7 tis. €
2022 887,3 tis. € 15,4 tis. €
2021 805,6 tis. € -6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,8 tis. €
  • Zásoby19,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky114,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,0 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,7 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky203,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LMS Salanci, s.r.o. v konkurze?

LMS Salanci, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LMS Salanci, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LMS Salanci, s.r.o. tržby 744,7 tis. €.

Je firma LMS Salanci, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LMS Salanci, s.r.o. dosiahla zisk 12,7 tis. €.

Je LMS Salanci, s.r.o. platiteľom DPH?

LMS Salanci, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LMS Salanci, s.r.o. sídli?

LMS Salanci, s.r.o. má sídlo na adrese Golianovo 504, Golianovo, 951 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026