Maroš SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53011929
DIČ: 2121277026
IČ DPH: SK2121277026
Kopčianska 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 26. 6. 2020
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/146056/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radek Slatinský od 26. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Maroš SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 615 € a tržby jej klesli o 2 % na 46,3 tis. €.

46,3 tis. €
Tržby
615 €
Zisk
22,6 tis. €
Aktíva
17,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 4,7 tis., 2023 4,1 tis., 2024 2,0 tis., 2025 61520212,2 tis.20224,7 tis.20234,1 tis.20242,0 tis.2025615
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,1 tis., 2022 46,6 tis., 2023 37,3 tis., 2024 47,2 tis., 2025 46,3 tis.202126,1 tis.202246,6 tis.202337,3 tis.202447,2 tis.202546,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,3 tis. € 615 €
2024 47,2 tis. € 2,0 tis. €
2023 37,3 tis. € 4,1 tis. €
2022 46,6 tis. € 4,7 tis. €
2021 26,1 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,7 tis. €
  • Záväzky4,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Maroš SK s. r. o. v konkurze?

Maroš SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Maroš SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Maroš SK s. r. o. tržby 46,3 tis. €.

Je firma Maroš SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Maroš SK s. r. o. dosiahla zisk 615 €.

Je Maroš SK s. r. o. platiteľom DPH?

Maroš SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Maroš SK s. r. o. sídli?

Maroš SK s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026