č@vino s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53008782
DIČ: 2121236216
IČ DPH: SK2121236216
Podmanín 173, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podmanín 173, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 23. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/39893/R
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Gardian od 23. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Martin Gardian od 16. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť č@vino s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 623 € a tržby jej klesli o 6 % na 131,9 tis. €.

131,9 tis. €
Tržby
623 €
Strata
113,6 tis. €
Aktíva
52,0 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,1 tis., 2022 10,9 tis., 2023 1,2 tis., 2024 3,6 tis., 2025 −623202123,1 tis.202210,9 tis.20231,2 tis.20243,6 tis.2025−623
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 181,7 tis., 2022 154,1 tis., 2023 120,7 tis., 2024 140,2 tis., 2025 131,9 tis.2021181,7 tis.2022154,1 tis.2023120,7 tis.2024140,2 tis.2025131,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 131,9 tis. € -623 €
2024 140,2 tis. € 3,6 tis. €
2023 120,7 tis. € 1,2 tis. €
2022 154,1 tis. € 10,9 tis. €
2021 181,7 tis. € 23,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie52,0 tis. €
  • Záväzky61,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma č@vino s.r.o. v konkurze?

č@vino s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma č@vino s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala č@vino s.r.o. tržby 131,9 tis. €.

Je firma č@vino s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 č@vino s.r.o. vykázala stratu 623 €.

Je č@vino s.r.o. platiteľom DPH?

č@vino s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma č@vino s.r.o. sídli?

č@vino s.r.o. má sídlo na adrese Podmanín 173, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026