GALEA SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53007905
DIČ: 2121216757
IČ DPH: SK2121216757
Radoľa 504, Radoľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radoľa 504, Radoľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 17. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2020
Spisová značka: Sro/74395/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Šustek od 17. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Kultán od 17. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GALEA SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 103,1 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
103,1 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
712,7 tis. €
Aktíva
462,8 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
25,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 144,3 tis., 2022 106,0 tis., 2023 74,5 tis., 2024 93,0 tis., 2025 103,1 tis.2021144,3 tis.2022106,0 tis.202374,5 tis.202493,0 tis.2025103,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,0 mil.20211,1 mil.20221,2 mil.20231,1 mil.20241,1 mil.20251,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,0 mil.20211,1 mil.20221,2 mil.20231,1 mil.20241,1 mil.20251,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 38,7 tis., 2022 28,6 tis., 2023 20,4 tis., 2024 25,8 tis., 2025 28,2 tis.202138,7 tis.202228,6 tis.202320,4 tis.202425,8 tis.202528,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 103,1 tis. €
2024 1,1 mil. € 93,0 tis. €
2023 1,1 mil. € 74,5 tis. €
2022 1,2 mil. € 106,0 tis. €
2021 1,1 mil. € 144,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok478,6 tis. €
  • Zásoby44,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky65,9 tis. €
  • Finančné účty122,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie922 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov354,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie103,1 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky560 €
  • Krátkodobé záväzky153,1 tis. €
  • Bankové úvery93,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GALEA SK, s. r. o. v konkurze?

GALEA SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GALEA SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GALEA SK, s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma GALEA SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GALEA SK, s. r. o. dosiahla zisk 103,1 tis. €.

Je GALEA SK, s. r. o. platiteľom DPH?

GALEA SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GALEA SK, s. r. o. sídli?

GALEA SK, s. r. o. má sídlo na adrese Radoľa 504, Radoľa, 023 36.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026