Tajmles s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53002415
DIČ: 2121267137
IČ DPH: SK2121267137
Svätoplukova 1267/2, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 1267/2, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 9. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2020
Spisová značka: Sro/40115/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Žitňan od 9. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tajmles s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 27,6 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 429,8 tis. €.

429,8 tis. €
Tržby
27,6 tis. €
Zisk
430,1 tis. €
Celkové výnosy
250,0 tis. €
Aktíva
175,7 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,4 tis., 2022 51,3 tis., 2023 75,1 tis., 2024 67,7 tis., 2025 27,6 tis.202137,4 tis.202251,3 tis.202375,1 tis.202467,7 tis.202527,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,6 tis., 2022 219,3 tis., 2023 266,4 tis., 2024 332,0 tis., 2025 429,8 tis.2021140,6 tis.2022219,3 tis.2023266,4 tis.2024332,0 tis.2025429,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 429,8 tis. € 27,6 tis. €
2024 332,0 tis. € 67,7 tis. €
2023 266,4 tis. € 75,1 tis. €
2022 219,3 tis. € 51,3 tis. €
2021 140,6 tis. € 37,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,3 tis. €
  • Zásoby1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky73,0 tis. €
  • Finančné účty97,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov142,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tajmles s. r. o. v konkurze?

Tajmles s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tajmles s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tajmles s. r. o. tržby 429,8 tis. €.

Je firma Tajmles s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tajmles s. r. o. dosiahla zisk 27,6 tis. €.

Je Tajmles s. r. o. platiteľom DPH?

Tajmles s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tajmles s. r. o. sídli?

Tajmles s. r. o. má sídlo na adrese Svätoplukova 1267/2, Bánovce nad Bebravou, 957 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026