Vomur s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52999921
DIČ: 2121219276
IČ DPH: SK2121219276
Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2021
Spisová značka: Sro/145905/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vomur s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 263,5 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
263,5 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
983,9 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
30,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,6 tis., 2022 175,6 tis., 2023 322,2 tis., 2024 222,2 tis., 2025 263,5 tis.202163,6 tis.2022175,6 tis.2023322,2 tis.2024222,2 tis.2025263,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 401,5 tis., 2022 1,5 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,2 mil.2021401,5 tis.20221,5 mil.20232,4 mil.20242,4 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 263,5 tis. €
2024 2,4 mil. € 222,2 tis. €
2023 2,4 mil. € 322,2 tis. €
2022 1,5 mil. € 175,6 tis. €
2021 401,5 tis. € 63,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky266,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,0 tis. €
  • Finančné účty717,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie983,9 tis. €
  • Záväzky103,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vomur s. r. o. v konkurze?

Vomur s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vomur s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vomur s. r. o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Vomur s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vomur s. r. o. dosiahla zisk 263,5 tis. €.

Je Vomur s. r. o. platiteľom DPH?

Vomur s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vomur s. r. o. sídli?

Vomur s. r. o. má sídlo na adrese Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026