HM-Les, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52990371
DIČ: 2121221410
IČ DPH: SK2121221410
Daxnerova 1083, Tisovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Daxnerova 1083, Tisovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 240
Dátum vzniku: 24. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2020
Spisová značka: Sro/38530/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Hampachel od 22. 1. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HM-Les, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 34,9 tis. €.

34,9 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
11,6 tis. €
Aktíva
658 €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 tis., 2022 1,9 tis., 2023 −6,3 tis., 2024 −4,1 tis., 2025 1,9 tis.20213,2 tis.20221,9 tis.2023−6,3 tis.2024−4,1 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,6 tis., 2022 20,9 tis., 2023 25,9 tis., 2024 27,1 tis., 2025 34,9 tis.202117,6 tis.202220,9 tis.202325,9 tis.202427,1 tis.202534,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,9 tis. € 1,9 tis. €
2024 27,1 tis. € -4,1 tis. €
2023 25,9 tis. € -6,3 tis. €
2022 20,9 tis. € 1,9 tis. €
2021 17,6 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie658 €
  • Záväzky10,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HM-Les, s.r.o. v konkurze?

HM-Les, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HM-Les, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HM-Les, s.r.o. tržby 34,9 tis. €.

Je firma HM-Les, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HM-Les, s.r.o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je HM-Les, s.r.o. platiteľom DPH?

HM-Les, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HM-Les, s.r.o. sídli?

HM-Les, s.r.o. má sídlo na adrese Daxnerova 1083, Tisovec, 980 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026