T4SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52985431
DIČ: 2121211774
IČ DPH: SK2121211774
Lán 687/62, Lokca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lán 687/62, Lokca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 148
Dátum vzniku: 7. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2021
Spisová značka: Sro/74299/L
Predmet podnikania (výber): Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Tomulcová od 7. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Ondrej Tomulec od 25. 2. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T4SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 126 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 11,9 tis. €.

11,9 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
17,7 tis. €
Aktíva
9,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 124, 2022 238, 2023 27, 2024 1,3 tis., 2025 2,9 tis.2021124202223820232720241,3 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,9 tis., 2022 27,9 tis., 2023 16,4 tis., 2024 34,3 tis., 2025 11,9 tis.202137,9 tis.202227,9 tis.202316,4 tis.202434,3 tis.202511,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,9 tis. € 2,9 tis. €
2024 34,3 tis. € 1,3 tis. €
2023 16,4 tis. € 27 €
2022 27,9 tis. € 238 €
2021 37,9 tis. € 124 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,9 tis. €
  • Záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T4SK s. r. o. v konkurze?

T4SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T4SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T4SK s. r. o. tržby 11,9 tis. €.

Je firma T4SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T4SK s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je T4SK s. r. o. platiteľom DPH?

T4SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T4SK s. r. o. sídli?

T4SK s. r. o. má sídlo na adrese Lán 687/62, Lokca, 029 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026